Ekran Resmi 2020-02-10 21.42.02.png

EREPS( The European Register of Exercise Professionals)

 

EuropeActive'in Avrupa’da oluşturduğu ve tüm fitness sektörü içerisinde yer alan profesyonellerin kayıtlandığı ve belgelendirildiği sistemdir.

EUROPEACTIVE, Avrupa’da sağlık ve fitness sektörünü temsil eden, standartlarını belirleyen, asla kar amacı gütmeyen kendi konusunun lideri ve en üst düzey kurumdur. Avrupa Birliği, AB komisyonu ve diğer uluslarası kurumlarla iş birliği yapmaktadır. 36  ülkede, 15 binin üzerinde tesis ve 20 nin üzerinde ulusal organizasyonları temsil etmektedir. Dünyada Fitness sektöründe, mesleki tanımlamaları oluşturmuş ilk ve tek yetkili kurumdur. Kurumun asıl hedefi uluslarası düzeyde sağlık ve fitness sektörünün büyümesine katkı sağlamaktadır. En büyük gücü ise AB komisyonunun doğrudan vermiş olduğu destektir.

 

 

 

 

     

             Reformer Modul , Kids Pilates , Hamile Pilates  workshop programları LLP kapsamında sertifikalandırılır.

 

 

 

 

TREPS( Turkish Register of Exercise Professioanls)

EREPS'in Türkiye versiyonu olan sistemdir ve EREPS ile entegreli olarak çalışmaktadır. Merkezi Avrupa veri tabanına dayanan Pan-Avrupa sistemidir. Bu sisteme kayıtlanma demek, bir sağlık ve egzersiz uzmanı olarak ön görülen minimum iyi uygulama standartlarını sağladığınız anlamına gelir.  Eğitimi başarılı olarak tamamlamış ve sertifika almış olan eğitmenler, TREPS sistemi üzerinden doğrudan AB sistemine kayıtlı bir eğitmen olma unvanına sahip olacaklardır.

 

Ekran Resmi 2020-02-10 21.42.08.png

Spor Kariyerim; Türkiye İş Kurumu’nun 02.08.2017 tarih ve 663 numaralı izin belgesi ile özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.

Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme ( Lifelong Learning ) Programı akrediteli  programlarımız.